Spotkanie biznesowe – Zestaw pasztetów, pomidor z szynką i owoce na kozim serze z miodem

Szukasz smacznej przystawki na spotkanie biznesowe, którą możesz przygotować szybko i łatwo? W takim razie te 3 przekąski to coś dla Ciebie! Te szybkie przekąski są gotowe w mniej niż 15 minut, ale nadal wyglądają super świątecznie.
Gotowe produkty mogą zaoszczędzić wiele czasu i stresu. Kup zestaw pasztetów czy smaczne pesto zamiast robić je samemu, użyj gotowego ciasta… Nie ma w tym nic złego!
Pomyśl o tym, jak udekorujesz swoją przestrzeń imprezową. Zapewnij stolik, na którym goście będą mogli postawić szklankę lub talerz. To niewygodne, jeśli musisz wszystko trzymać.

I. Zestaw pasztetów z żurawiną
– zestaw pasztetów „Pate selection”
– konfitura z żurawiny
– okrągłe krakersy
– natka pietruszki
Gotowe paszteciki rozmieść na okrągłych krakersach, na każdym umieść pół łyżeczki konfitury z żurawiny i listek pietruszki. Przekąski włóż do mini papilotek i ustaw na półmisku lub desce.

II. Pomidor z szynką szwarcwaldzką
– 2 pomidory średnie
– 8 plastry szynki szwarcwaldzkiej
– duża kulka mozzarelli
– orzechy pekan
– listki do dekoracji
Pomidory umyj, osusz, odetnij czubek i podstawę, pokrój na cztery plastry. Szynkę zwiń w krągły wachlarz, połóż na pomidorze.
Mozzarellę pokrój w plastry, wytnij kółka mniejsze niż pomidor i umieść na środku szynki, na każdy połóż orzech pekan z listkiem (może być pietruszki).

III. Owoce na kozim serze z miodem
– kozi ser w talarkach 200g
– 6 szt owoc miechunki (physalis)
– 6 szt ciemne winogrona
– 12 orzechy pekan
– 3 truskawki
– 4 daktyle
– 1 łyżka miodu
– listki mięty
– chleb żytni
Wytnij obręczą kółka w chlebie nie większe od plastrów sera koziego. Rozłóż na każdy chleb po talarku z sera koziego.
Owoce pokrój w ćwiartki lub większe w ósemki. Cząstki owoców układaj na serze, udekoruj listkiem mięty, po wierzchu polej odrobiną miodu.


Smacznego.

Dodaj komentarz